Soustředění RS Feva - Lipno

10.5.2014 Kategorie: RS Feva Autor: Veronika Čechurová

Ještě jsme si ani nestačili uvědomit, že nám začaly dlouho očekávané Velikonoční prázdniny, a už jsme seděli v autech a mířili jsme směr Černá v Pošumaví. Čekalo nás totiž Jarní soustředění.

Celkově jezdilo 9 posádek. Z Plzně to byli Přemek Čechura - Michal Švantner, Kuba Dobrý - Ondra Černý a Verča Čechurová - Ládík Čechura. Ostatní přijeli z Prahy. Trénovali nás Hanka a Pepa Kábovi, Honza Myslík a Bára Nápravníková.

Každý den měl velice podobný program. Ráno jsme vstali, přišli jsme pozdě na nástup, přetrpěli rozcvičku (i když tyhle nebyly tak strašné... Ale u mě nikdy žádná rozcvička nedostane lepší hodnocení než hrozné...), šli jsme na vodu, byl oběd, volno, znovu voda, večeře, volno, večerka a rá no to začalo nanovo.

Co se týče povětrnostních podmínek, ty byly docela dobré. Ve čtvrtek sice foukalo jen okolo 2 m/s, ale ostatní dny foukalo úplně luxusně - 5 m/s, v nárazech i přes 10.

Teploty ale tak hezké nebyly. Ráno jsme nezřídka zahlédli i jinovatku a na vodě nás pokaždé pěkně zábly ruce. Ve čtvrtek odpoledne bylo tak ošklivě, že by ani psa nevyhnal (skutečně - Kábovi svého psa doopravdy nikam nevyhnali...). Nic to ovšem neměnilo na tom, že my jsme jezdit šli.

Nicméně, soustředění to bylo moc krásné. Myslím, že budu mluvit za všechny zúčastněné, když řeknu, že nám toho hodně přineslo a že jsme si to užili!